15 rokov vám pripravujeme to najlepšie jedlo

Premium catering pôsobí na trhu už viac ako 15 rokov. Počas tohto obdobia sme pripravovali množstvo krásnych podujatí, oslávili sme s našimi zákazníkmi rôzne jubileá a výročia. 

Desiatkam mladomanželským párom, sme navarili ich prvú spoločnú polievku, pripravili im krásny a nezabudnuteľný vstup do manželstva.

Tieto skúsenosti pomohli našemu mladému tímu nabrať nové skúsenosti, vďaka ktorým vždy nájdeme riešenie pre našich klientov. My jednoducho nepoznáme „nedá sa“ a robíme maximum pre spokojnosť našich klientov.

Kompletné zabezpečenie
akejkoľvek oslavy

Svadbu, firemný event, konferencie, rodinné oslavy, jubileá a výročia.

Kvalitné a čerstvé jedlo

Môžete sa spoľahnúť na čerstvé a kvalitné jedlo. Naší kuchári vám navaria a pripravia jedinečné špeciality.

Prenájom inventáru

Stoly, stoličky, obrusy, taniere – všetko, čo potrebujete pre zorganizovanie nezabudnuteľného eventu. Zabezpečíme a privezieme vám všetko podľa vaších predstáv.

Profesionálna obsluha

Náš tím sa postará o priebeh celej akcie. Počas celého dňa bude dohliadať, aby ste si svoj deň užili bez problémov a starostí.

Prenájom priestorov

V prípade záujmu ponúkame na prenájom priestory v našich podnikoch: Hotel Slanica (Oravská Priehrada), Central Pub (Zákamenné).

Našou víziou je ponúkať najlepšie služby, neustále napredovať a sledovať nové trendy

Zakladáme si na profesinalnom prístupe a gastro zážitku. Môžete sa tešiť na dobré jedlo a vyškolený personál, ktorý sa o vás postará počas eventu.

Pár záberov z našej práce

Milujeme našu prácu, preto ju robíme s nadšením.

Fabriky, ktorým poskytujeme služby

Závodné stravovanie a naše jedálne.