Služby

Cateringové služby

Zabezpečujeme kompletné cateringové služby kdekoľvek. V našich prevádzkach, v iných priestoroch, u Vás doma, na záhrade či v prírode – my sa prispôsobíme.

Svadobný catering

Svadobný deň je vysnívaný deň pre každú nevestu. Vieme akým dôležitým životným milníkom je vstup do manželstva. Robíme  maximum, aby bola Vaša svadba krásna a jedinečná a spomienky na ňu nádherne.

Príprava eventov

Ak pripravujete event a chcete aby všetko dopadlo ako má, obráťte sa na nás. Pripravíme všetko potrebné  aby Váš event prebehol hladko a Vaši hostia odchádzali spokojní.

Teplá a studená kuchyňa

Dobré jedlo je základom každej dobrej oslavy, či už je to guľáš alebo losos. Pri príprave jedla kladieme špeciálny dôraz na detail, aby jedlo nie len skvelo chutilo, ale aj vyzeralo. Ochutnávky jedál sú u nás samozrejmosťou, takže si stačí len vybrať na čo máte chuť a my to pripravíme.

Prenájom servisu

Ak Vám chýbajú taniere, misy, poháre alebo iný riad požičiame Vám. Máme bohatý inventár, ktorý Vám radi požičiame. Vieme mám zabezpečiť, osvetlenie, ozvučenie, okrúhle stoly, výzdobu, riady, príbory … .

Doplnky

Chceli by ste ozvláštniť Vašu svadbu, či oslavu? Čo tak si pomaškrtiť na ovocnej torte máčanej v čokoládovej fontáne? Alebo by ste si radšej dali dobré čapované pivečko či kofolu? Žiadny  problém vieme zabezpečiť aj toto.

Prenájom priestorov

Neviete kde zorganizovať rodinnú oslavu, birmovku, krst, alebo svadbu? Príďte k nám. Na našich prevádzkach v Zubrohlave a v Zákamennom Vám zabezpečíme kompletný servis a Vaša jediná starosť bude pozvať hostí.

Závodné stravovanie

Chutné jedno priamo do Vašej firmy? Prečo nie? Pripravimé Vám a Vaším zamestnancom chutný obed a dovezieme ho každý deň teplý, presne v čas kamkoľvek na Orave. S nami máte zabezpečíte chutné obedy bez zbytočných starosti a za výhodnú cenu.

stan

Prenájom veľkokapacitného stanu

Chceli by ste pre svoju svadbu alebo oslavu niečo nevšedné? Vďaka veľkokapacitnému stanu, môžete usporiadať oslavu pod holým nebom v prírode.

Naši klienti

Čo o nás hovoria?